Ons Team 2022/2023

Daniëlle Hop
Daniëlle HopDirecteur
directie@vcosterrenlicht.nl
Margreet Laseur
Margreet LaseurIB-er
ib@vcosterrenlicht.nl
Geke Bos
Geke Bos BB Coördinator
gekebos@vcosterrenlicht.nl
Pauline Figge
Pauline Figge OB Coördinator
paulinefigge@vcosterrenlicht.nl


Groep 1/2

Lianne uit den Bosch
Lianne uit den BoschGroep 1A
lianneuitdenbosch@vcosterrenlicht.nl
Cathelijne van Meerveld
Cathelijne van Meerveld Groep 1A
cathelijnevanmeerveld@vcosterrenlicht.nl
Gerdien van Diermen
Gerdien van DiermenGroep 1B
gerdienvandiermen@vcosterrenlicht.nl
Mirjam de Graaf
Mirjam de GraafGroep 2
mirjamkoelewijn@vcosterrenlicht.nl
Pauline Figge
Pauline Figge Instroomgroep
paulinefigge@vcosterrenlicht.nl


Groep 3

Daniëlle van Diermen
Daniëlle van DiermenGroep 3A
daniellevandiermen@vcosterrenlicht.nl
Jan Cees Baan
Jan Cees BaanGroep 3B
janceesbaan@vcosterrenlicht.nl
Fallon de Graaf
Fallon de GraafGroep 3B
fallondegraaf@vcosterrenlicht.nl


Groep 4

Gerda Korlaar
Gerda KorlaarGroep 4A
gerdakorlaar@vcosterrenlicht.nl
Remona Duijst
Remona DuijstGroep 4A
remonaduijst@vcosterrenlicht.nl
Eefke de Graaf
Eefke de GraafGroep 4B
eefkedegraaf@vcosterrenlicht.nl
Marlene Erdmann
Marlene ErdmannGroep 4B
marleneerdmann@vcosterrenlicht.nl


Groep 5

Sanne van Diermen
Sanne van DiermenGroep 5A
sannevandiermen@vcosterrenlicht.nl
Janneke Heinen
Janneke HeinenGroep 5A
jannekeheinen@vcosterrenlicht.nl
Maartje van Kesteren
Maartje van KesterenGroep 5B
maartjevankesteren@vcosterrenlicht.nl
Linda van der Kleij
Linda van der KleijGroep 5B
lindavanderkleij@vcosterrenlicht.nl


Groep 6

Geke Bos
Geke BosGroep 6
gekebos@vcosterrenlicht.nl
Hanneke de Graaf
Hanneke de GraafGroep 6
hannekedegraaf@vcosterrenlicht.nl

Groep 7

Jaco Hartevelt
Jaco HarteveltGroep 7A
jacohartevelt@vcosterrenlicht.nl
Inge Woudenberg
Inge Woudenberg Groep 7B
ingewoudenberg@vcosterrenlicht.nl
Elise Koelewijn
Elise KoelewijnGroep 7B
elisekoelewijn@vcosterrenlicht.nl

Groep 8

Alinda Koelewijn
Alinda KoelewijnGroep 8
alindakoelewijn@vcosterrenlicht.nl


Ondersteunend personeel

Colinda Visscher
Colinda Visscher OA groep 1 t/m 8
colindavisscher@vcosterrenlicht.nl
Jacqueline van den Hoogen
Jacqueline van den HoogenOA onderbouw
jacquelinevandenhoogen@vcosterrenlicht.nl
Elise Beekhuis
Elise BeekhuisOA bovenbouw
elisebeekhuis@vcosterrenlicht.nl
Tinette Ootjers
Tinette OotjersAdministratief medewerker
Jaap Hopman
Jaap HopmanConciërge
Nies Koelewijn
Nies KoelewijnVrijwilligster
Sonja Veenstra
Sonja VeenstraVrijwilligster
Wout Duijst
Wout DuijstVrijwilliger

Specialisten / Expertleraren

EDI
EDI
Janneke Heinen
EDI kleuters
EDI kleuters
Lianne uit de Bosch
Taal/Lezen
Taal/Lezen
Maartje van Kesteren
RT / Rekenen
RT / Rekenen
Corrie Wisse
Onderwijsondersteuner / ICO
Onderwijsondersteuner / ICO
Jolanda Mast
Hoogbegaafdheid
Hoogbegaafdheid
Marian Gmelig Meyling
ICT/Snappet/Engels
ICT/Snappet/Engels
Elise Beekhuis
Kunst & Cultuur
Kunst & Cultuur
Marlene Erdmann
Kanjertraining
Kanjertraining
Elise Koelewijn
Kindercoaching
Kindercoaching
Eefke de Graaf